Bydgoszcz

Szamba betonowe – Bydgoszcz

Zbiorniki betonowe mogą mieć wiele zastosowań. Duże zbiorniki mogą być dostosowane do odprowadzania ścieków, ale nie tylko. W gospodarstwach domowych bywają też używane jako piwniczka na warzywa. Bydgoszcz to miasto, na którego teren możemy dostarczyć trwałe zbiorniki marki Sałexpol.

Sałexpol – lider na rynku produktów betonowych

Nie jest sztuką wyprodukować byle jakie szambo czy piwniczkę. Schody zaczynają się, gdy produkt ma się cechować niezawodnością i wysoką jakością wykonania. Sałexpol to firma, która produkuje jedne z najlepszych na rynku zbiorniki na szambo. Możemy poszczycić się wieloma certyfikatami i atestami. Wśród nich znajduje się oczywiście certyfikat CE oraz atest PZHHK/W/0444/01/2014.

Dostępne wymiary szamb betonowych

Wybierając szambo betonowe, powinno się zwrócić uwagę na pojemność zbiornika. W ofercie mamy zarówno zbiorniki o pojemności 2, 3, 4 czy 5 m3, jak i znacznie większe szambo – 10 m3. Bydgoszcz to miasto, na którego terenie dowozimy zbiorniki i zajmujemy się ich profesjonalnym montażem. Nasze szamba są również dostępne w różnych wariantach. Klienci mogą wybierać spośród zbiorników jedno-, dwu- czy trzykomorowych, a także modułowych.

Dodatki do szamb betonowych

Co składa się na szambo betonowe? Bydgoszcz to miasto, w którym oprócz samych zbiorników oferujemy liczne dodatki, dzięki którym szambo jest kompletne. Nasi klienci mogą zakupić również wygodne włazy żeliwne o dużej średnicy, pokrywkę (można ją znaleźć pod hasłem „pokrywa na szambo betonowe”), którą montuje się na kominku szamba, oraz takie elementy, jak szybkozłącze służące do jego opróżniania.

Jakość jest najważniejsza!

Wysoka jakość to dla nas podstawa. Wyróżnia się nią każde nasze szambo. Bydgoszcz to miasto, w którym często realizujemy projekty. Nie zapominamy o wysokiej jakości również w kontekście obsługi klienta. Zadowolone będą także te osoby, które wybiorą nasze szambo ekologiczne. Bydgoszcz jest miastem, w którym mieszkańcy dbają o środowisko, co okazują, kupując praktyczne i ekologiczne zbiorniki betonowe.