Olsztyn

Szamba z betonu – Olsztyn

Od wielu lat zajmujemy się produkcją zbiorników betonowych. W ofercie mamy zbiorniki na szambo, gnojówkę czy deszczówkę, a także piwnice oraz kanały samochodowe. Dzięki nowoczesnym samochodom transportowym jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w całej Polsce. Potrzebne ci szambo betonowe? Olsztyn znajduje się na liście miast, do których dowozimy nasze produkty. Zadzwoń lub napisz maila, by ustalić wszystkie szczegóły.

Co nas wyróżnia?

Niektórym mogłoby się wydawać, że nasze zbiorniki betonowe przypominają każde inne szambo. Olsztyn jednak już zdążył się przekonać, że są one naprawdę wyjątkowe. Stworzone z wysokiej jakości materiałów zbiorniki nie zawodzą, są dobrze zbrojone i mają dodatkowe zabezpieczenia zwiększające szczelność. Ich ściany są mocne, a przy tym jednolite. Oferujemy przy tym nie tylko standardowe betonowe szamba.

Gotowa piwnica betonowa – Olsztyn

Marzysz o własnej przydomowej piwnicy do przechowywania warzyw? Pomożemy ci spełnić to marzenie. Tylko u nas dostępna jest tak dobrej jakości i szybka w montażu piwnica betonowa. Olsztyn jest jednym z miast, w którym dowóz zamówionego produktu może potrwać nawet mniej niż 24 godziny. Wybudowanie piwnicy nigdy nie było prostsze – i przede wszystkim szybsze.

Kanały samochodowe dostępne od ręki

Kolejny rodzaj produktów dostępnych w ofercie firmy Sałexpol to kanały samochodowe. Olsztyn jest jednym z miast, w którym dostępne są te produkty. Przy tworzeniu warsztatu służącego naprawie aut nie ma co bawić się we własnoręczne budowanie kanału. Tak trwałego, odpornego na uderzenia i szczelnego kanału jak nasz nie da się wybudować samodzielnie.

Ekologiczne szamba

Oferujemy także szambo ekologiczne. Olsztyn to miasto słynące z ekologicznych rozwiązań, dlatego też odnotowujemy spore zainteresowanie tą grupą produktów na terenie tego miasta. Klienci doceniają, że szamba ekologiczne nie wymagają częstego oczyszczania i nie emitują do środowiska szkodliwych substancji. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów zamówienia i jego całkowitego kosztu. Wspólnie dobierzemy idealny zbiornik do twojej działki.